Loading...

Jak se objednat

Objednání zajištuje naše recepce během otevírací doby. Objednat se můžete osobně, telefonicky 251 561 100 nebo emailem info@geri-rehabilitace.cz

Na naši rehabilitaci i fyzioterapii se můžete přímo obrátit v případě, pokud Vám již Váš praktický či odborný lékař vystavil poukaz FT na fyzioterapii, poukaz K na vyšetření k rehabilitačnímu lékaři, ale i přímo při obtížích či potřebě fyzioterapie bez lékařského doporučení.

Máme smlouvu s většinou zdravotních pojišťoven.

Termín ošetření lékařem, fyzioterapeutem i ostaní služby je nutné si předem objednat.

Objednání na služby plně hrazené klientem:

Pokud se rozhodnete, že si celou léčbu budete financovat sami, pak není potřeba žádný poukaz od lékaře. Stejně tak i pokud se chcete objednat na některou z masáží, skupinové cvičení, na cvičení do posilovny apod..

Objednání s již vystaveným poukazem FT :

Tento poukaz je platný pro fyzioterapeutickou léčbu. Poukaz na ošetření/vyšetření FT může vystavit Váš praktický lékař, neurolog, ortoped, chirurg, popřípadě lékaři jiných specializací. Pokud máte již poukaz FT od lékaře, můžete se objednat přímo na fyzioterapii osobně nebo telefonicky. Poukaz je nutné přinést na první terapii.

poukazFT.jpg

Objednání s vystaveným poukazem K, nebo i bez poukazu:

Tento poukaz je platný pro vyšetření u rehabilitačního lékaře. Na jeho základě, nebo i bez něj Vás objednáme nejdříve k rehabilitační lékařce, která Vám na základě provedených vyšetření vystaví poukaz FT pro fyzioterapii.

poukazK.jpg