Loading...

Masáže

NABÍZENÉ TYPY MASÁŽÍ

Od července 2017 u nás masíruje Jana Malečková, též zkušená masérka, která se na Vás bude těšit čtvrtky odpoledne a nabízí následující služby:

  • klasická (léčebná) masáž – celková i částečná

  • sportovně-rekondiční masáž – celková i částečná

  • relaxační masáž

  • Baňkování a masáž baňkami

  • Čínská harmonizační masáž

 

Čínská harmonizační masáž

Masáž využívá účinky akupunkturních bodů a drah dle principů tradiční čínské medicíny. Působí jak na jednotlivé body, tak na celé tělo a harmonizuje tím proudění energie a krve v těle. Zahrnuje prvky akupresury, Tuiny a baňkování. Kromě harmonizace též působí na uvolňování a regeneraci svalů a šlach a má také výrazné účinky na posílení imunity.

Pracovnělékařské prohlídky

Pouze pro smluvní zaměstnavatele poskytujeme pracovně lékařské služby dle Zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách. Jedná se o zdravotní služby preventivního charakteru, jejichž  součástí je hodnocení vlivu pracovní činnosti, pracovního prostředí a pracovních podmínek na zdraví, provádění preventivních prohlídek a hodnocení zdravotního stavu za účelem posuzování zdravotní způsobilosti k práci, poradenství zaměřené na ochranu zdraví při práci a ochranu před pracovními úrazy, nemocemi z povolání a nemocemi souvisejícími s vykonávanou prací, školení v poskytování první pomoci a pravidelný dohled na pracovištích a nad výkonem práce zaměstnanců.

Služby zahrnují mj. vstupní prohlídky zaměstnanců, pravidelné periodické a mimořádné kontrolní prohlídky. 

Čínská medicína

jde o metodu prevence, vyšetření i léčby, vycházející z tradičního čínského léčitelství (medicíny). Mezi metody léčby v tradiční čínské medicíně se počítá akupresura, akupunktura, masáže, změna stravy a životního stylu.