Loading...

Rehabilitační posilovna

CVIČENÍ POD ODBORNÝM DOHLEDEM V POSILOVNĚ

Na rozdíl od klasické posilovny jste v péči zkušených zdravotníků. Cvičíte s individuálně stanovenou intenzitou zátěže optimální pro daný cíl. Intenzita zátěže je vymezena pomocí tepové frekvence, která je kontrolována sporttesterem. Průběžně můžeme sledovat krevní tlak a u diabetiků glykémii. Cvičíte správně a předcházíte přetížení a bolestem pohybového aparátu.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí zlepšit kondici, posílit svalový korzet, redukovat hmotnost nebo kompenzovat jednostrannou zátěž. Připravíme tréninkové programy vhodné i pro kardiaky a diabetiky s cílem stabilizace krevního oběhu, hladiny cukru v krvi, redukce hmotnosti. Tréninkové programy přizpůsobíme i klientům s bolestmi a funkčními poruchami pohybového aparátu. Pro sportovce sestavíme kompenzační programy jako prevenci přetížení.

Pro cvičení nepotřebujete žádná doporučení, v případě interních onemocnění doporučujeme vyšetření našim lékařem přímo v GeRI. Fyzioterapeut vám na základě úvodního vyšetření sestaví individuální cvičební plán podle vašich cílů a potřeb.

Fotogalerie