Loading...

Zdravotnické zařízení

GeRI je nestátní zdravotnické zařízení založené v roce 2005 se zaměřením na rehabilitaci a rekondici.

Naše prostory se nacházejí na dobře dostupném místě nedaleko stanice metra Anděl. V roce 2011 došlo k rekonstrukci a rozšíření našich prostor.

Nabízíme komplexní služby v oboru fyzioterapie, léčebné rehabilitace a rehabilitačního lékařství pro děti i dospělé; cvičení pod odborným dohledem v posilovně, masáže, skupinová cvičení a další aktivity. Vedle terapie poruch a bolestí pohybového ústrojí se specializujeme na pohybovou léčbu interních onemocnění. V případě zdravotních obtíží vás před zahájením rehabilitace objednáme na vyšetření k našemu rehabilitačnímu lékaři.

 

Co děláme

Zaměřujeme se zejména na rehabilitaci dospělých, dětí od předškolního věku, sportovců a seniorů, k čemuž využíváme různé fyzioterapeutické metodiky a postupy, včetně doplňkových metod fyzikální terapie.

Vedle individuální fyzioterapie můžete v našem zařízení vyzkoušet různé druhy rehabilitačního skupinového cvičení.

Poskytujeme péči hrazenou zdravotními pojišťovnami (VZP 111, VoZP 201, ČPZP 205, OZP 207, ZPMV ČR 211) i nadstandardní péči hrazenou klientem.

Náš tým

Rehabilitační péči v GeRI poskytují zkušení vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti, kteří se ve spolupráci s našimi lékaři snaží o efektivní a cílenou léčbu problémů našich klientů.

Fyzioterapie

Rehabilitační lékař

Pracovně lékařské prohlídky - závodní lékař